Galimybių festivalyje „Tavo PIN kodas“

Jūs esate čia

Naujiena

2020-11-19

Šiandien mokyklos mokiniai kartu su kitais miesto gimnazistais dalyvavo reprezentaciniame Šiaulių miesto švietimo renginyje – festivalyje „Tavo PIN kodas“.

Ypač sudomino motyvacinės renginio dalies lektorių pranešimai. Dr. Urtė Neniškytė, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro mokslininkė, savo pranešime kalbėjo apie dopamino įtaką žmogaus motyvacijai. Ji akcentavo, jog ką nors daryti esame motyvuoti tik tuomet, kai patiriame veiklos sėkmę, pasitenkinimą tuo, ką darome.

Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas, pristatė Europos po trisdešimties metų viziją, patarė, kokias kompetencijas turi ugdytis žmogus šiandien, kad būtų sėkmingas po keliasdešimties metų, akcentavo, jog be dalykinių kompetencijų privalu ugdytis ir „minkštuosius” gebėjimus: lankstumą, komandinio darbo, bendravimo, viešojo kalbėjimo, kūrybiškumo, efektyvaus laiko valdymo įgūdžius.

Vaidotas Valiukevičius, muzikos grupės „The Roop“ lyderis, pasidalijo savo asmenine patirtimi: kaip vaikystėje gynėsi nuo patyčių, koks vingiuotas ir sudėtingas buvo profesinės karjeros kelias, su kokiais sunkumais susidūrė ieškodamas finansinės paramos projektui „On fire” įgyvendinti. Kūrėjo patirtis ir išsakytos mintys daugelį iš mūsų privertė susimąstyti, ar verta klausyti kitų, net ir artimiausių žmonių, patarimų ir nuomonės, renkantis savo karjeros kelią, paieškoti galimybių, kaip savo trūkumus paversti privalumais, ir suvokti, kad į asmeninę laimę nuvesti gali tik atkaklus ir kryptingas tikslo siekimas.

Veronika Bekerienė,
mokyklos karjeros specialistė

APIE MUS

Mokyklos teisinė forma – biudžetinė įstaiga.

Kodas Juridinių asmenų registre – 190527334.

Mokyklos pagrindinė paskirtis – gimnazijos tipo
suaugusiųjų gimnazija.

Kita mokyklos paskirtis – gimnazijos tipo tardymo izoliatoriaus ir pataisos įstaigos suaugusiųjų mokykla.

Raštinės darbo laikas

Pirmadieniais 9.00–19.00

Antradieniais 9.00–19.00

Trečiadieniais 9.00–19.00

Ketvirtadieniais 9.00–19.00

Penktadieniais 9.00–16.00

SUSISIEKITE SU MUMIS

  • Adresas: Žemaitės g. 83 A, Šiauliai
  • Telefono numeris: (8 41) 52 39 58
  • Fakso numeris: (8 41) 52 39 56
  • El. pašto adresas: suaugusiuju@smail.lt

INFORMACIJOS RODYKLĖ

© 2015 Dipolis.com