Gerumo akcija

2020-12-07

Kasmet, artėjant šv. Kalėdoms, mokykloje vykdavo labdaringų renginių, kurių metu surinktomis lėšomis paremdavome sergančius vaikus. Šiemet prieškalėdinio šurmulio negirdėti – Šiaulius ir pasaulį kausto pandemija, karantinas perkėlė mokyklos bendruomenę į virtualias klases.

Vis tik nerimui ir baimėms apėmus visuomenę, nesinorėtų pamiršti mažųjų jos narių, kurie kovoja su sveikatos iššūkiais. Tokių minčių vedinos mokyklos socialinė pedagogė Lina Balčiūnienė ir lietuvių kalbos mokytoja Veronika Bekerienė pakvietė mokyklos bendruomenę pagal galimybes ir paisant saugos reikalavimų dalyvauti Gerumo akcijoje – atvykus į mokyklos biblioteką knygų ar kitu neatidėliotinu reikalu siūloma pasivaišinti iniciatorių keptais kalėdiniais saldumynais ir paaukoti lėšų onkologinėmis ligomis sergančių vaikų būčiai gerinti. Paaukoti pinigai bus pervesti į paramos fondo „Mamų unija“ sąskaitą.

Tegu Kalėdų džiaugsmas aplanko tuos, kuriems mūsų paramos reikia labiausiai!

Papildyta 2020-12-23. Akcijos metu buvo surinkta 182 €. Lėšos pervestos paramos fondui „Mamų unija".