Įteikti brandos atestatai

2021-07-28

Rodos, tik vakar IV gimnazijos klasės mokiniams nuaidėjo paskutinis skambutis, o štai jau ir liepos 28-oji – paskutinis oficialus abiturientų susitikimas su mokytojais, auklėtojais ir bendraklasiais. Šešiolikai Šiaulių suaugusiųjų mokyklos mokinių įteikti brandos atestatai. 78 laidos absolventus sveikino mokyklos direktorė Janina Lemežonaitė, klasės auklėtoja Laima Andrijauskienė, etikos mokytoja Vitalija Čėsnienė, draugai ir artimieji. Mokytojams nuoširdžius padėkos žodžius mokinių vardu tarė Vilma Vidginienė ir Rokas Šidlauskas. Visada ieškoti tiesos, turėti vilties ir atkakliai siekti savo tikslo linkėjo renginio vedėjai Snieguolė Bakonienė ir Audrius Mickevičius.

Lauksime šių, jau buvusių mokinių sugrįžtant ir pasisakant, kokiais karjeros keliais nuvedė įgytas atestatas, ko verti buvo metai, praleisti mokyklos suole jau suaugus.

Laima Andrijauskienė,
IV gimn. klasės auklėtoja