Nuaidėjo „Paskutinis skambutis“

2021-05-20

Gegužės 20 d. 78-osios laidos abiturientus į paskutinę pamoką pakvietė ir išlydėjo paskutinis skambutis. Bebaigiantiems mokyklą žodį tarė mokyklos direktorė Janina Lemežonaitė, istorijos mokytoja Rima Vedeckienė bei III b gimnazijos klasės mokinė Laura Petkauskienė. Abiturientams šiais mokslo metais didžiąją laiko dalį teko mokytis nuotoliniu būdu, vis tik tai nebuvo kliūtis dalyvauti įvairiuose mokomųjų dalykų konkursuose, pelnyti diplomus, padėkas. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigita Mažeikė įteikė šiuos raštus per paskutinę pamoką; tai suteikė mokiniams džiaugsmo, didesnio pasitikėjimo savimi pasitinkant brandos egzaminų sesiją. Vėliau klasės auklėtoja Laima Andrijauskienė pakvietė peržiūrėti nuotraukų filmuką apie mokykloje patirtas įspūdingiausias akimirkas. Šventės pabaigoje į dangų pakilo spalvingi balionai, aukštyn pakylėdami ir abiturientų svajones.

Sėkmės, laikant egzaminus!