Pasitikome šimtąjį rugsėjį!

2021-09-01

Kaip ir kasmet rugsėjo pirmąją, vėliausiai mieste, jau temstant, į Mokslo ir žinių dienos šventę susirinko mūsų mokyklos bendruomenė – mokiniai, mokytojai, besimokančiųjų artimieji.

Šventė pradėta LR himnu. Renginio vedėjai etikos mokytoja Vitalija Čėsnienė ir fizikos mokytojas Saulius Juška pasveikino mokyklos bendruomenę su šimtuoju rugsėju. Jubiliejiniai metai skaičiuojami nuo 1921 metų, kai Šiauliuose buvo įsteigta Suaugusiųjų vidurinė mokykla. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Janina Lemežonaitė. Muzikos garsais susirinkusiųjų širdis džiaugsmo pripildė dainininkė Ugnė Pilipavičiūtė. Prieš penkiolika metų mūsų mokyklą baigusi Kristina Jankūnienė skaitė savo kūrybos eilėraščių, drąsino ir skatino dabar besimokančiuosius nepaliauti mokytis, įveikti visus sunkumus. Šventei pasibaigus, į pirmąją klasės valandėlę rinkosi klasių auklėtojai ir tęsiantys ar naujai pradedantys mokslus mokiniai.

Netrukus šventinį jaudulį pakeis kasdienis pamokų ritmas ir aktyvaus mokymosi atmosfera. Tęskime šimtametes suaugusiųjų mokymo tradicijas ir visi drauge kurkime naujas!